Lionbridge translation provider (8.x-2.5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Description
mn: Тайлбар

en: File
mn: Файл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Quote
mn: Иш татах

en: none
mn: хоосон

en: Import
mn: Импорт хийх
