Lionbridge translation provider (9.3.3) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Quote
ta: மேற்கோள் காட்டு

en: none
ta: இல்லை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Host
ta: புரவலன்

en: N/A
ta: இல்

en: Task
ta: செய்பணி

en: Download method
ta: தரவிறக்க வழிமுறை
