Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: File
ar: ملف

en: Quote
ar: الاقتباس

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Host
ar: المستضيف

en: Count
ar: العدد

en: N/A
ar: غير موجود

en: Task
ar: مهمة

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Sending
ar: الإرسال جار

en: Download method
ar: طريقة التنزيل
