Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Download method
dz: ཐབས་ལམ་འདི་ཕབ་ལེན་འབད།
