Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Last Updated
et: Viimati uuendatud

en: File
et: Manus

en: none
et: puudub

en: Import
et: Impordi

en: Count
et: Arv

en: N/A
et: Puudub

en: Task
et: Ülesanne

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Download method
et: Failide allalaadimisviis

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine
