Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Description
hi: उल्लेख

en: Last Updated
hi: आखरी अपडेट

en: File
hi: फ़ाइल

en: none
hi: कोई नहीं

en: Import
hi: आयात करें

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Host
hi: होस्ट

en: Count
hi: गुणांक

en: N/A
hi: एन / ए

en: Task
hi: कार्य
