Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट

en: Count
ne: गन्नुहोस
