Lionbridge translation provider (9.3.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Description
sq: Përshkrimi

en: none
sq: asnjë

en: Import
sq: Importo

en: Count
sq: Numri

en: Download method
sq: Metoda e shkarkimeve
