Lionbridge translation provider (9.3.8) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Status
fr: État

en: Last Updated
fr: Dernière mise à jour

en: File
fr: Fichier

en: Test
fr: Tester

en: Quote
fr: Citer

en: none
fr: aucun(e)

en: Import
fr: Importer

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Host
fr: Hôte

en: Count
fr: Décompte

en: Task
fr: Tâche

en: Completed
fr: Terminé

en: Status Code
fr: Code de statut

en: Sending
fr: Envoi en cours

en: Download method
fr: Méthode de téléchargement

en: Queue Name
fr: Nom de la file

en: Job ID
fr: Identifiant (ID) de Travail

en: Export to
fr: Exporter vers

en: Job Status
fr: Statut de l'offre d'emploi

en: Export Settings
fr: Exporter les paramètres
