Lionbridge translation provider (9.3.8) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Last Updated
is: Síðast uppfært

en: File
is: Skrá

en: Test
is: Prófa

en: none
is: engin

en: Import
is: Flytja inn

en: Host
is: Vél

en: N/A
is: Á ekki við

en: Completed
is: Lokið

en: Download method
is: Niðurhalsaðferð
