Lionbridge translation provider (9.3.8) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Description
ja: 説明

en: Last Updated
ja: 最終更新

en: File
ja: ファイル

en: Test
ja: テスト

en: Quote
ja: 料金

en: none
ja: なし

en: Import
ja: インポート

en: Host
ja: ホスト

en: Count
ja: カウント

en: Task
ja: タスク

en: Completed
ja: 完了

en: Sending
ja: 送信中

en: Download method
ja: ダウンロードの方法
