Lionbridge translation provider (9.3.8) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: none
ku: هیچ

en: Import
ku: هاوردن

en: Count
ku: ژمارە

en: N/A
ku: نییە

en: Download method
ku: شێوازی داگرتنی پەڕگەکان
