Lionbridge translation provider (9.3.8) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: File
lv: Fails

en: Test
lv: Tests

en: Quote
lv: Citāts

en: none
lv: neviens

en: Import
lv: Importēt

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Host
lv: Serveris

en: Count
lv: Skaits

en: N/A
lv: N/P

en: Task
lv: Uzdevums

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Sending
lv: Sūtīšana

en: Download method
lv: Lejupielādes metode
