Lionbridge translation provider (9.3.9) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Description
gl: Descrición

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: File
gl: Ficheiro

en: Test
gl: Proba

en: none
gl: ningún

en: Import
gl: Importar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Count
gl: Contar

en: N/A
gl: N/D

en: Task
gl: Tarefa

en: Completed
gl: Completado

en: Sending
gl: Enviando

en: Download method
gl: Método de descarga
