Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: none
bo: མེད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Count
bo: གྲངས
