Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Description
ca: Descripció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: File
ca: Fitxer

en: Error Message
ca: Missatge d'error

en: Test
ca: Prova

en: none
ca: cap

en: Import
ca: Importa

en: Host
ca: Servidor

en: Count
ca: Quantitat

en: N/A
ca: No aplica

en: Task
ca: Tasca

en: Completed
ca: Completat

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: Sending
ca: Enviant

en: Download method
ca: Mètode de descàrrega
