Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: File
el: Αρχείο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Quote
el: Παράθεση

en: none
el: κανένα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Count
el: Αρίθμηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Sending
el: Αποστολή

en: Download method
el: Μέθοδος λήψης αρχείων

en: Export to
el: Εξαγωγή σε
