Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Test
kk: Тест

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Import
kk: Импорт

en: Host
kk: Хост

en: Count
kk: Саны

en: Download method
kk: Жүктеу әдісі
