Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Last Updated
pt: Última Atualização

en: File
pt: Arquivo

en: Error Message
pt: Mensagem de erro

en: Test
pt: Teste

en: Quote
pt: Cotação

en: none
pt: nenhum

en: Import
pt: Importar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Host
pt: Servidor

en: Count
pt: Contar

en: N/A
pt: N/D

en: Task
pt: Tarefa

en: Completed
pt: Concluído

en: Sending
pt: Enviando

en: Download method
pt: Método de download
