Lionbridge translation provider (9.4.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Last Updated
ro: Ultima actualizare

en: File
ro: Fișier

en: Quote
ro: Citat

en: none
ro: nimic

en: Host
ro: Gazdă

en: Count
ro: Contor

en: N/A
ro: N/D

en: Task
ro: Sarcină

en: Completed
ro: Finalizată

en: Download method
ro: Metoda de descărcare
