Lionbridge translation provider (9.4.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Status
be: Статус

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Test
be: Тэст

en: none
be: няма

en: Import
be: Імпарт

en: Host
be: Хост

en: Count
be: Колькасць

en: N/A
be: Не даступна

en: Download method
be: Мэтад спампоўкі
