Lionbridge translation provider (9.4.1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: File
lt: Failas

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Test
lt: Testas

en: Quote
lt: Kaina

en: none
lt: joks

en: Import
lt: Importuoti

en: Host
lt: Serveris

en: Count
lt: Skaičius

en: N/A
lt: N/D

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Download method
lt: Atsisiuntimo metodas
