Lionbridge translation provider (9.4.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Last Updated
ru: Последнее обновление

en: File
ru: Файл

en: Error Message
ru: Сообщение об ошибке

en: Test
ru: Тест

en: Quote
ru: Цитата

en: none
ru: нет

en: Import
ru: Импортировать

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Host
ru: Хост

en: Count
ru: Количество

en: N/A
ru: Н/Д

en: Task
ru: Задание

en: Completed
ru: Завершено

en: Status Code
ru: Код состояния

en: Sending
ru: Отправка

en: Download method
ru: Способ скачивания

en: Translation Management
ru: Управление переводами
