Lionbridge translation provider (9.4.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Test
ug: سىناق

en: Quote
ug: نەقىل

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Count
ug: قېتىم سانى
