Lionbridge translation provider (9.4.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: none
vi: không có

en: Import
vi: Nhập vào

en: Count
vi: Số lượng

en: Task
vi: Tác vụ

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Sending
vi: Gửi thư

en: Download method
vi: Phương thức tải về
