Lionbridge translation provider (9.4.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: none
hy: ոչ մի

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Count
hy: քանակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա
