Lionbridge translation provider (9.4.2) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Last Updated
sv: Senast uppdaterad

en: File
sv: Fil

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Quote
sv: Citera

en: none
sv: ingen

en: Import
sv: Importera

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Host
sv: Värd

en: Count
sv: Antal

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Task
sv: Uppgift

en: Completed
sv: Slutförd

en: Status Code
sv: Statuskod

en: Sending
sv: Sändning

en: Download method
sv: Nedladdningsmetod
