Lionbridge translation provider (9.4.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Description
te: వివరణ

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: File
te: ఫైల్

en: Error Message
te: దోష సమాచారం

en: Test
te: పరీక్ష

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Count
te: లెక్క

en: N/A
te: వర్తించదు
