Lionbridge translation provider (9.4.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: File
th: ไฟล์

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: none
th: ไม่มี

en: Import
th: นำเข้า

en: Host
th: โฮสต์

en: Count
th: จำนวน

en: N/A
th: ไม่มี

en: Completed
th: เรียบร้อยแล้ว

en: Download method
th: วิธีการดาวน์โหลด
