Lionbridge translation provider (9.4.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Import
ur: درآمد کریں
