Lionbridge translation provider (9.4.3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Description
eu: Azalpena

en: File
eu: Fitxategi

en: none
eu: bat ere ez

en: Import
eu: Inportatu

en: Count
eu: Zenbatu

en: Completed
eu: Osatuta

en: Download method
eu: Deskargatzeko metodoa
