Lionbridge translation provider (9.4.3) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Last Updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: File
fi: Tiedosto

en: Test
fi: Testi

en: Quote
fi: Lainaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Import
fi: Tuo

en: Host
fi: Isäntä

en: Count
fi: Laskuri

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Task
fi: Tehtävä

en: Completed
fi: Valmis

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: Sending
fi: Lähettäminen

en: Download method
fi: Lataustapa
