Lionbridge translation provider (9.4.3) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Description
ms: Huraian

en: File
ms: Fail

en: Test
ms: Ujian

en: none
ms: tiada

en: Host
ms: Hos

en: Count
ms: Bilangan

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Download method
ms: Kaedah pindah turun

en: Job Status
ms: Status Kerja
