Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: File
ast: Ficheru

en: Test
ast: Preba

en: none
ast: nengún

en: Import
ast: Importar

en: Host
ast: Sirvidor

en: Count
ast: Cuenta

en: N/A
ast: N/D
