Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Description
bg: Описание

en: Last Updated
bg: Последни обновления

en: File
bg: Файл

en: Test
bg: Тест

en: Quote
bg: Оферта

en: none
bg: не

en: Import
bg: Импортирай

en: Host
bg: Хост

en: Count
bg: Брой

en: Download method
bg: Метод на сваляне
