Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: File
cs: Soubor

en: Quote
cs: Citace

en: none
cs: žádné

en: Host
cs: Hostitel

en: Count
cs: Počet

en: Completed
cs: Dokončené

en: Sending
cs: Odesílám

en: Download method
cs: Metoda stahování
