Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Description
hu: Leírás

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: File
hu: Fájl

en: Error Message
hu: Hibaüzenet

en: Test
hu: Teszt

en: Quote
hu: Ajánlat

en: none
hu: nincs

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Count
hu: Mennyiség

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Task
hu: Feladat

en: Completed
hu: Teljesítve

en: Status Code
hu: Állapotkód

en: Sending
hu: Küldés

en: Download method
hu: Letöltési mód

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés
