Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Test
jv: Ujian

en: none
jv: ora ana

en: Import
jv: Ngimpor

en: Count
jv: Jumlah
