Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Test
ka: ტესტი

en: none
ka: არცერთი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Count
ka: რაოდენობა
