Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Quote
kn: ಉಲ್ಲೇಖ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Sending
kn: ಕಳುಹಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
