Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Description
ml: വിവരണം

en: Last Updated
ml: അവസാനമായി പുതുക്കിയത്

en: Error Message
ml: പിശക് സന്ദേശം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി
