Lionbridge translation provider (9.4.4) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Test
os: Тест

en: none
os: нæй

en: Import
os: Импорт
