Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Description
af: Beskrywing

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: File
af: Lêer

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Test
af: Toets

en: none
af: geen

en: Import
af: Voer in

en: Host
af: Masjien

en: Download method
af: Aflaai metode
