Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: File
cy: Ffeil

en: none
cy: dim

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Download method
cy: Lawrlwytho dull
