Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Description
he: תיאור

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: File
he: קובץ

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Test
he: בדיקה

en: none
he: ללא

en: Import
he: יבוא

en: Host
he: שם שרת

en: Count
he: כמות

en: N/A
he: -ללא-

en: Task
he: משימה

en: Completed
he: נשלם

en: Sending
he: שולח

en: Download method
he: שיטת הורדת קבצים
