Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: none
km: គ្មាន

en: Import
km: នាំចូល

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Count
km: រាប់

en: N/A
km: គ្មាន

en: Download method
km: វិធី​សាស្ត្រ​ទាញ​យក
