Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: File
mr: फाईल

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Test
mr: चाचणी

en: none
mr: काहीच नाही

en: Import
mr: आयात
