Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: شرح

en: File
fa: فایل

en: Test
fa: آزمایش

en: none
fa: هیچ

en: Import
fa: ورود

en: Host
fa: میزبان

en: Count
fa: شمارش

en: N/A
fa: هیچ
