Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Count
si: එකතුව
