Lionbridge translation provider (9.4.5) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: none
ta: இல்லை

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
